Jesteś tutaj: Start / Na sportowo / Zawody

Zawody

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do -  Nasze Piłkareczki na trybunach Mistrzostw Świata
26 stycznia 2023

Nasze Piłkareczki na trybunach Mistrzostw Świata

W minioną środę nasze Piłkareczki z Małkini, udały się na sportowy wyjazd ale tym razem nie jako aktorki widowiska ale jako kibicki. W tym dniu w Płocku odbywały się mecze w ramach Mistrzostw Świata w Piłkę Ręczną Mężczyzn. Były to mecze o tzw Puchar Prezydenta czyli o miejsca 17-32. Nie była ważna ranga miejsc o jakie grali zawodnicy reprezentujący naszą dyscyplinę, gdyż poziom gry, to była klasa światowa w pełnym tego słowa znaczeniu. Zobaczyłyśmy styl gry drużyn z Bliskiego Wschodu (znana nam z grupy eliminacyjnej Arabia Saudyjska) czy z Afryki – Maroko. Drugim meczem który oglądałyśmy a  który był „wisienką na torcie” naszego wyjazdu to pojedynek pomiędzy drużyną azjatycką – Korea Południowa a europejską – Macedonia Północna z doskonałym byłym zawodnikiem Kiriłem  Łazarowem na ławce trenerskiej.

Agata Rostkowska – nauczyciel wf i trener w UKS
Czytaj więcej o: Nasze Piłkareczki na trybunach Mistrzostw Świata
Przejdź do - Powiatowe biegi przełajowe - 23 października 2022
23 października 2022

Powiatowe biegi przełajowe - 23 października 2022

W minioną niedzielę 23 października w okolicach obiektów MOSiR Ostrów Maz. przy ulicy Trębickiego, odbyła się kolejna impreza sportowa, która nosiła nazwę VIII Bieg Wolności i Solidarności, na dystansie - 21 097,5 m (półmaraton). Towarzyszyły jej indywidualne biegi przełajowe w ramach XXV Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Wzięło w nich udział 12 szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. 

Opiekun p. Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: Powiatowe biegi przełajowe - 23 października 2022
6 września 2022

Gramy w ręczną

Przejdź do - Gala kończąca sportowy rok szkolny w powiecie ostrowskim
27 czerwca 2022

Gala kończąca sportowy rok szkolny w powiecie ostrowskim

W dniu poprzedzającym zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w pięknym ostrowskim obiekcie kultury „Stara Elektrownia”, odbyło się zakończenie i podsumowanie sportowego roku szkolnego.

Opiekun p. Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: Gala kończąca sportowy rok szkolny w powiecie ostrowskim
Przejdź do - Altiu, citius, fortius.
30 maja 2022

Altiu, citius, fortius.

W ostatni piątek maja na pięknych obiektach lekkoatletycznych w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Warchalskiego, odbyły się mistrzostwa powiatowe szkół podstawowych w lekkiej atletyce w ramach kalendarza XXIV Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W imprezie wzięło udział 16 naszych reprezentantów z klas siódmych i ósmych. 

Opiekun p. Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: Altiu, citius, fortius.
Przejdź do - Sukces dziewcząt z naszej klasy sportowej
22 maja 2022

Sukces dziewcząt z naszej klasy sportowej

Zwieńczeniem szkolenia w klasie sportowej, były dla dziewcząt z 8c, XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w dniach 17-19 maja 2022 w Płocku. Dziewczęta odniosły zasłużone zwycięstwo a nasza szkoła najwyższą do tej pory pozycję - vice mistrza województwa Mazowieckiego w zawodach szkolnych.

Opiekun p. Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: Sukces dziewcząt z naszej klasy sportowej
Przejdź do - Nasi szkolni lekkoatleci z laurami
22 maja 2022

Nasi szkolni lekkoatleci z laurami

W mijający piątek tj. 20 maja 2022r w Ostrowi Mazowieckiej na pięknych obiektach lekkoatletycznych MOSiR przy ulicy Warchalskiego, odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Jak wiemy jest to wielobój w którym startują uczniowie klas 4-6 w kalendarzu szkolnych zawodów sportowych.

Opiekun p. Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: Nasi szkolni lekkoatleci z laurami
Przejdź do - XIX Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna
5 kwietnia 2022

XIX Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna

Za nami XIX Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna. Impreza mająca tradycję, popularność w naszym regionie Polski i reprezentująca wysoki poziom sportowy. Po bardzo pracowitym weekendzie, przychodzi czas podsumowań i z satysfakcją możemy stwierdzić, że za nami sukces, tak sportowy jak i organizacyjny wydarzenia. 

Trener UKS Dwójka Małkinia Górna – Agata Rostkowska
Czytaj więcej o: XIX Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna