Travel Around Europe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie projektu etwinning Travelling around Europe
24 czerwca 2021

Zakończenie projektu etwinning Travelling around Europe

We wtorek 15 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie na platformie Google Meet z projektu e-twinning  Travelling around Europe. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Polski, Portugalii i Włoch. Tym razem gospodarzami wydarzenia byli uczniowie z naszej szkoły.  Tematami przewodnimi były Tourist Information centre i Souvenir shop.

Czytaj więcej o: Zakończenie projektu etwinning Travelling around Europe
Przejdź do - PODRÓŻ PO EUROPIE – WIRTUALNY POBYT W HOTELU
7 maja 2021

PODRÓŻ PO EUROPIE – WIRTUALNY POBYT W HOTELU

We wtorek 4 maja odbyło się trzecie spotkanie online  w ramach projektu „Travelling cross Europe”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie i nauczyciele z Włoch, Portugalii i Polski. Gospodarzami spotkania były nauczycielki  z Włoch, Emanuela Spausa i Flavia Bonini, a także  uczniowie z włoskiej szkoły. Młodzież spotkała się w ośmioosobowych międzynarodowych  grupach. Uczniowie mieli możliwość obejrzeć filmiki i sprawdzić się w grze językowej na platformie Quizizz.

Nauczyciele języka angielskiego Alena Przywoźna i Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: PODRÓŻ PO EUROPIE – WIRTUALNY POBYT W HOTELU
Przejdź do - PODRÓŻ PO EUROPIE – CIĄG DALSZY PODRÓŻY WIRTUALNEJ
10 lutego 2021

PODRÓŻ PO EUROPIE – CIĄG DALSZY PODRÓŻY WIRTUALNEJ

We wtorek 9 lutego odbyło się drugie spotkanie online  w ramach projektu „Travelling cross Europe”. W wydarzeniu wzięło udział około 40 osób z Włoch, Portugalii i Polski. Gospodarzami spotkania była nauczycielka  z Włoch, Flavia Bonini i jej uczniowie. Młodzież spotkała się w ośmioosobowych międzynarodowych  grupach. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić się w grach typu  kalambury  językowe i kahoot.

 

Nauczyciele języka angielskiego Alena Przywoźna i Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: PODRÓŻ PO EUROPIE – CIĄG DALSZY PODRÓŻY WIRTUALNEJ
19 listopada 2020

Uczniowie SP 2 w podróży. Tym razem wirtualnej.

Młodzież naszej szkoły rozpoczęła nowy projekt pt: Travel Around Europe czyli Podróżuj dookoła Europy.  Tym razem wirtualnie w przestrzeni internetowej, znanej wszystkim „Erasmusowcom” jako TwinSpace.

Tę fascynującą przygodę przeżywają uczniowie klas ósmych, w osobach:  Zosia Niebrzygowska, Wiktoria Stepnowska, Oliwier Antoniak, Szymon Suski, Nina Szulęcka, Agata Biegaj oraz  Natalia Nienałtowska, Maja Zyśk, Gabriela Jagiełło i Amelia Kosowska.  Rozpoczęli oni współpracę z trzema europejskimi szkołami z Włoch i Portugalii.

 

p. Anna Waracka-Zyśk i p. Alena Przywoźna
Czytaj więcej o: Uczniowie SP 2 w podróży. Tym razem wirtualnej.