Jesteś tutaj: Start / Wolontariat

16 grudnia 2022

Kartki dla dzieci

Wolontariat Szkolny włączył się w akcję pisania kartek dla dzieci z oddziałów onkologicznych WYLOSUJ ANIOŁA ❤️ - Fundacja Gdy Liczy się Czas.

5 grudnia 2022

Szlachetna Paczka

Szkolny Wolontariat dziękuje uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka.

????

p. Ewelina Kłusek
30 września 2022

Zbieramy naklejki NA BYSTRZAKI

Zbiórka trwa do 20 listopada.

31 marca 2022

Podziękowanie

W ramach szkolnego wolontariatu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierzaczków z fundacji LePsie Jutro. Dziękujemy za włączenie się do akcji. ❤️????????

2 marca 2022

Pomagamy Ukrainie

2 marca 2022

Pomoc Ukrainie

26 lutego 2022

Solidarni z Ukrainą

23 lutego 2022

"Dzwonek na obiad"

„Dzwonek na obiad” - tym hasłem pragniemy zachęcić wszystkich rodziców i dzieci naszej szkoły do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy w ramach akcji „Grosz do Grosza”. Uczniowie raz w tygodniu, w każdy wtorek na godzinie wychowawczej, przez cały marzec, przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie obiadów dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin, zgłoszonych do programu „Dzwonek na obiad”.

Ze względu na obostrzenia nie możemy wykorzystać wielu różnych sposobów na zbiórkę takich pieniędzy, dlatego prosimy rodziców o wsparcie i pomoc w tym przedsięwzięciu. Pragniemy zaznaczyć, że jest to konkurs. Szkoła, która zbierze najwięcej pieniędzy w tym roku szkolnym, czyli w październiku i w marcu otrzyma od organizatorów nagrodę na koniec roku szkolnego.

p. Alina Janiak
Przejdź do - Zbiórka odzieży dla Fundacji Bieszczadzkie Anioły
13 grudnia 2021

Zbiórka odzieży dla Fundacji Bieszczadzkie Anioły

Pedagodzy szkolni i wolontariat szkolny bardzo dziękują rodzicom, uczniom, wychowawcom i dyrekcji za wsparcie akcji. W naszej szkole zebraliśmy łącznie 325,6 kg odzieży. Klasa 6a zebrała najwięcej aż 137,8 kg.

Pedagodzy szkolni
Przejdź do - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia 2021

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych