Rok szkolny 2020/2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

26 czerwca 2021

Pożegnanie Ósmoklasistów

25 czerwca 2021 roku na hali sportowej odbyła się uroczysta akademia pożegnania ósmoklasistów przygotowana przez p. Marzenę Rolek, p.Agatę Ciołkowską oraz p. Alenę Przywoźną. Podczas tej uroczystości wysłuchaliśmy wielu wzruszających wierszy i piosenek, obejrzeliśmy prezentacje na tle wspomnień fotografii minionych lat. Najważniejszym momentem całej uroczystości był polonez absolwentów, który wywołał entuzjazm u przybyłych gości. Na zakończenie uczniowie otrzymali wiele nagród za osiągnięcia oraz działalność na rzecz szkoły. Oprócz radości i szczęścia nie obyło się bez wielu łez. Nasi absolwenci z pewnością będą wspominać naukę w naszej szkole.

Zdjęcia 

 

Uczennica klasy 8 b, Maria Barzyczak
23 czerwca 2021

Komunikat dla Rodziców

Szanowni Państwo,
przekazuję państwu informację wraz z linkiem dostępu do emitowanej dla rodziców zorganizowanej przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty wideokonferencji dotyczącej akcji informacyjnej związanej ze szczepieniami dzieci od 12 roku życia, która będzie emitowana w  dniu 23 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 
 
 
Link będzie aktywny w terminie emisji; do tego czasu w serwisie wyświetlany jest komunikat „Film prywatny”.
Zachęcam Państwa do obejrzenia i wysłuchania informacji przekazywanych w wideokonferencji.
Dyrektor szkoły
Marta Jasionek
Przejdź do - Alpaki to fajne zwierzaki
22 czerwca 2021

Alpaki to fajne zwierzaki

Dnia 22 czerwca 2021 r. uczniowie z kl. I a i I b pojechali na wycieczkę edukacyjną na ranczo do Bujenki koło Ciechanowca w ramach projektu unijnego „Eksperymentuję, Odkrywam, Wiem”.

p. Beata Starzyńska
Czytaj więcej o: Alpaki to fajne zwierzaki
Przejdź do - Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży
17 czerwca 2021

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

Dnia 15 czerwca 2021 r. uczniowie kl. I a i kl. I b wybrali się do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Dzieci obejrzały spektakl teatralny pt.: "Koziołek Matołek". Jest to adaptacja komiksu autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Tytułowy Koziołek wyrusza w podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Odwiedza różne miejsca, przeżywa niezwykłe i pouczające przygody. W sztuce występowali zarówno "żywi" aktorzy, jak i kukiełki.

Opiekun p. Beata Starzyńska
Czytaj więcej o: Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży
Przejdź do - Wycieczka do Sandomierza klasy 7a
10 czerwca 2021

Wycieczka do Sandomierza klasy 7a

W dniu 2 czerwca 2021 roku o godzinie 6 rano wsiedliśmy do autokaru pod szkołą i wyruszyliśmy na wycieczkę do Sandomierza. W programie wycieczki było zwiedzanie Starówki, przepięknej panoramy miasta nazywanego Małym Rzymem i muzeum "Ojca Mateusza" oraz największy w Polsce park linowy  Skarbka.

Red. Dwójeczki - Oskar Karwowski kl 7a
Czytaj więcej o: Wycieczka do Sandomierza klasy 7a
10 czerwca 2021

Święto Rodziny

p. Teresa Żach
Przejdź do - Wycieczka do Białowieży
6 czerwca 2021

Wycieczka do Białowieży

Z okazji Dnia Dziecka, dzięki dofinansowaniu UE uczniowie naszej szkoły mogli wybrać się na wycieczkę do Białowieży. Zwiedziliśmy Białowieski Park Narodowy. Odwiedziliśmy wystawę i udaliśmy się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, gdzie oprócz żubra zobaczyliśmy łosie, wilki, jelenie???? oraz żubronie ????.

p. Ewa Laska
Przejdź do - Wyjątkowi Goście w Dniu Dziecka
2 czerwca 2021

Wyjątkowi Goście w Dniu Dziecka

W tym szczególnym dniu naszych najmłodszych uczniów odwiedzili nietypowi goście z bajek. Bardzo dziękujemy GOKiS za uatrakcyjnienie Święta Dzieci.