Jesteś tutaj: Start / Konkursy

7 maja 2024

Zaproszenie na warsztaty do SP Glina

Gminna Biblioteka  Publiczna w Małkini Górnej ze Szkołą Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w ramach inicjatywy oddolnej "Szukając dobrych słów - Warsztaty pisarskie i teatralne" zapraszają na warsztaty teatralne z Rafałem Swaczyną.

9 maja do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie.

I grupa ucz. kl. III  - maksymalnie ze szkoły 2 osoby z opiekunem  godz. 9.00-11.00

II grupa ucz. kl. VII - maksymalnie ze szkoły 2 osoby z opiekunem  godz. 11.15- 14.15

Zgłoszenia proszę podać  do 8 maja  do godz. 15.00 na adres e- mail spglina@wp.pl lub tel 296449864

Serdecznie zapraszamy do udziału chętnych uczniów  ze szkół gminnych.

4 lutego 2024

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Fotograficzny „Czytam, bo lubię!”

Do udziału zapraszamy uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu fotografii cyfrowej, promującej czytelnictwo.

Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową:????

4 lutego 2024

Ogólnopolski Szkolny Konkurs Filmowy „Point of View 2024"

Prace można zgłaszać w 5 kategoriach związanych z kinem, sztukami audiowizualnymi i graficznymi: film fabularny lub film dokumentalny, film animowany, teledysk, plakat filmowy i recenzja filmowa.

Więcej informacji na stronie www.silesiafilm.com – zakładka POV 2024, gdzie znajduje się Regulamin Konkursu, Karta Zgłoszenia oraz wymogi formalne dla każdej z kategorii.

Na prace konkursowe czekamy do 4 marca 2024 roku.

3 stycznia 2024

XXV edycja Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: „Na krańcach Ziemi”.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (konkurs plastyczny) oraz klas VII-VIII szkół podstawowych (konkurs wiedzy).

Regulamin konkursu i tematy prac znajdują się na stronie http://konkurs.pgi.gov.pl w zakładce Komunikaty i Regulamin.

Udział w Konkursie można zgłaszać do dnia 29.02.2024 r.

Konkurs plastyczny 4 - 6

Konkurs wiedzy  7 -8