MOTIVATION III – AUTONOMY- ENTHUSIASTIC SCHOOLS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Projekty Erasmus +
7 maja 2021

Projekty Erasmus +

Środa, 28 kwietnia to dla nauczycieli SP2 była dniem bardzo pracowitym. Tego dnia na platformie Google Meet odbyły się dwa spotkania organizacyjne ze szkołami partnerskimi w ramach projektów Motivation III-Autonomy-Enthusiastic Schools i Using mobile applications in the learning process.

p. Alena Przywoźna
Czytaj więcej o: Projekty Erasmus +
25 marca 2021

„Z cyklu .... Ale to już było ...” Nauczyciele SP2 w Turcji

W zeszłym tygodniu w naszej szkole miało miejsce nietypowe wydarzenie. Odbyła się ostatnia mobilność projektu MOTIVATION III-AUTONOMY-ETHUSIASTIC SCHOOLS, której tematem przewodnim była robotyka. Tym razem spotkanie odbyło się poprzez aplikację Google Meet, która na trzy dni przeniosła nas do Istambułu i tureckiej szkoły - Ozel Maltepe Cevizil Ugur Ortaokulu.

 

p. Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: „Z cyklu .... Ale to już było ...” Nauczyciele SP2 w Turcji
4 marca 2020

Motywacja – Autonomia – entuzjastyczne szkoły

MOTIVATION III – AUTONOMY- ENTHUSIASTIC SCHOOLS.

Motywacja – Autonomia – entuzjastyczne szkoły.

NR  2018-1-IT02-KA229-048054_2

Przejdź do - CORAZ BLIŻEJ EUROPY, UCZNIOWIE SP 2 W PORTUGALII
9 marca 2020

CORAZ BLIŻEJ EUROPY, UCZNIOWIE SP 2 W PORTUGALII

Uczniowie naszej szkoły  mieli możliwość wyjazdu do Portugalii, pięknej miejscowości Vieira do   Minho. Tym razem byli to uczniowie klas 7 i 8.

MOTIVATION III-AUTONOMY-ENTHUSIASTIC SCHOOLS to kolejny  projekt, którego celem jest  rozwijanie zainteresowań uczniów oraz zachęcanie nauczycieli do organizowania zajęć pozalekcyjnych  z fotografii, środowiska naturalnego, technologii informacyjnej, robotyki oraz teatru.

Wyjazd, który miał miejsce w ferie, od 16 do 23 lutego na zawsze pozostanie w pamięci naszej młodzieży. Był to wyjazd bardzo pracowity. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach teatralnych, uczyli się tworzyć scenografię i maski. Mieli możliwość obejrzenia profesjonalnej anglojęzycznej sztuki oraz uczestniczyli w mini przedstawieniu  swoich młodszych portugalskich kolegów i koleżanek.

Koordynator Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: CORAZ BLIŻEJ EUROPY, UCZNIOWIE SP 2 W PORTUGALII
Przejdź do - Pamiętnik Erasmusa, 20.10 - 26.10.2019
6 listopada 2019

Pamiętnik Erasmusa, 20.10 - 26.10.2019

W naszej szkole po raz pierwszy gościliśmy uczniów i nauczycieli z  4 krajów: Włoch, Rumunii, Portugalii i Turcji. Spotkanie odbyło się w ramach  projektu dofinansowanego przez fundusz Unii Europejskiej z kategorii współpraca szkół KA229.  Głównym celem projektu  o tytule „MOTIVATION III-AUTONOMY-ENTHUSIASTIC SCHOOLS” jest wzmacnianie potencjału szkoły do współpracy międzynarodowej, pozyskiwanie wiedzy i umiejętności oraz stawianie czoła nowym wyzwaniom. Językiem komunikacji jest język angielski.

Koordynator projektu - Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: Pamiętnik Erasmusa, 20.10 - 26.10.2019
Przejdź do - Nasi uczniowie w Rumunii
12 kwietnia 2019

Nasi uczniowie w Rumunii

 

 

 

 

      30 marca 2019 roku, szóstka wybranych uczniów z projektu Erasmus+ o nazwie MOTIVATION-AUTHONOMY-SUCCESSFUL SCHOOLS, wyjechała do Rumunii na tydzień, gdzie reprezentowali naszą szkołę. 

Marta Jasionek - dyrektor szkoły
Czytaj więcej o: Nasi uczniowie w Rumunii
Przejdź do - Nasi we Włoszech! Ruszył projekt Erasmus +
16 grudnia 2018

Nasi we Włoszech! Ruszył projekt Erasmus +

Motivation - Enthusiastic Schools - Authonomy to tytuł projektu do, którego przystąpiła nasza szkoła wraz z innymi szkołami europejskimi z Włoch, Portugalii, Turcji i Rumunii. Projekt będzie trwał dwa lata i obejmie  uczniów klas 7. 

opiekun Anna Waracka-Zyśk
Czytaj więcej o: Nasi we Włoszech! Ruszył projekt Erasmus +