Jesteś tutaj: Start / Zdalne nauczanie / Komunikaty

1 maja 2021

Od wtorku 4 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły

Od wtorku 4 maja 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły.

Uczniowie klas 4-8 pozostają na nauczaniu zdalnym.

Nauka  stacjonarna będzie odbywała się zgodnie z obowiązującym planem lekcji, opieka świetlicowa bez zmian.

Szkoła pracuje w dalszym ciągu w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Wszystkie dotychczas obowiązujące zasady reżimu sanitarnego zostają nadal utrzymane. Przypominamy o dezynfekcji/ częstym myciu  rąk, zasłanianiu twarzy maseczką, dystansie społecznym oraz nadal obowiązującym zakazie wchodzenia na teren szkoły osób postronnych.

Klasy, które będą uczyły się stacjonarnie – w szkole rozpoczynają lekcje od godz. 8.00.

Zarządzenie dyrektora szkoły w sprawie organizacji nauczania od 04.05.2021r.

Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

12 marca 2021

Zajęcia w trybie hybrydowym w klasach I - III od 15 marca

Załącznik nr 1
do Zarządzenia nr 28/2020/2021
z dnia 12 marca 2021r.

Harmonogram nauki hybrydowej w klasach I-III. W tabeli znajduje się wykaz klas oraz dni, w których dzieci przychodzą do szkoły. Zajęcia odbywają się według planu w librusie.

15.03.2021 r.

16.03.2021 r.

17.03.2021 r.

18.03.2021 r.

19.03.2021 r.

Klasa II a

22.03.2021 r.

23.03.2021 r.

24.03.2021 r.

25.03.2021 r.

26.03.2021 r.

Rekolekcje

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Klasa II a

Komunikat dyrektora

Zarządzenie w sprawie nauki hybrydowej uczniów

3 marca 2021

Informacja dla rodziców uczniów

Informacja dla rodziców uczniów zamieszkałych na terenie gminy Małkinia Górna oraz dyrektorów szkół i przedszkola samorządowego, dla których organem prowadzącym jest gmina Małkinia Górna

Szanowni Państwo,

w związku z wynikami  przeprowadzonego  monitorowania  zdalnego nauczania  przez Kuratorium Oświaty w Warszawie w dniach 7-10 grudnia 2020 r.  w szkołach województwa mazowieckiego oraz zwróceniem szczególnej uwagi  na kontrolę realizacji obowiązku szkolnego i obowiązku nauki,  uprzejmie proszę o zapoznanie się z  „Informacją dla rodziców uczniów zamieszkałych na terenie gminy Małkinia Górna  oraz  dyrektorów szkół i przedszkola samorządowego, dla których organem prowadzącym jest gmina Małkinia Górna w sprawie monitorowania realizacji  obowiązku  rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki” w celu przypomnienia i stosowania zapisów ustawy  Prawo oświatowe w wykonywaniu powyższych zadań. Ww. Informacja znajduje się w zakładce: Edukacja.

Wójt Gminy Małkinia Górna
Bożena Kordek