Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Instrukcja logowania   

Najnowsze aktualności

26 października 2020

INFORMACJA O KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Szanowni Państwo,

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, niemożliwe jest przeprowadzenie w dniach 27 - 29 października 2020 roku etapów szkolnych konkursów przedmiotowych (historia, fizyka, biologia, wos, geografia, chemia).

Terminy przeprowadzenia powyższych konkursów zostaną opublikowane na stronie internetowej MSCDN. Proszę o monitorowanie i zapoznawanie się z publikowanymi komunikatami.

Decyzję o zmianie terminów konkursów podjęto w Kuratorium Oświaty w Warszawie, zgodnie z Regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

Bądźmy cierpliwi.

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

im. Fryderyka Chopina

w Małkini Górnej

Marta Jasionek

Czytaj więcej o: INFORMACJA O KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
26 października 2020

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-3

Informujemy, że uczniowie klas 1-3 uczą się w trybie stacjonarnym. W dniach od 26 października 2020 do 8 listopada 2020 świetlica szkolna czynna jest od godz. 7.30 do godz. 13.00.

Przypominamy, że w godz. 8.00-16.00 w dniach nauki szkolnej istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

Z poważaniem

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina

w Małkini Górnej

Marta Jasionek

Czytaj więcej o: INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-3
26 października 2020

NAUKA ZDALNA KLAS IV-VIII

Szanowni Państwo,

w związku z wytycznymi Rządu klasy IV-VIII szkoły podstawowej od 26.10.2020 r. do 8.11.2020 r. przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie klas IV-VIII mają wygenerowane loginy i hasła do systemu Office 365 i dziennika elektronicznego. Nauka będzie się odbywała na platformie Teams zgodnie z planem lekcji. Nauczyciele, którzy są na zwolnieniu lekarskim lub na kwarantannie nie będą prowadzili lekcji i nie będą za tych nauczycieli organizowane zastępstwa. Jeżeli pojawią się trudności w logowaniu bardzo proszę o kontakt z wychowawcą.

Wszystkich Państwa bardzo prosimy o wyrozumiałość  i wsparcie, ponieważ sytuacja jest bardzo trudna. Życzę Państwu dużo zdrowia.

Z poważaniem

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina

w Małkini Górnej

Marta Jasionek

Czytaj więcej o: NAUKA ZDALNA KLAS IV-VIII
Powiększ zdjęcie
26 października 2020

#CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania

W dniach od 10 do 23 października, już po raz kolejny uczniowie klas VI-VIII, uczestniczyli w Europejskim Tygodniu Kodowania. Uczniowie podjęli się wykonywania zadań blokowych i tekstowych w PixBlocks, CodeCombat. 

p. Teresa Dmochowska
Czytaj więcej o: #CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania
Powiększ zdjęcie
23 października 2020

Spotkanie z policjantem

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej uczniowie klas I-II spotkali się z policjantem. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypomniano też zasady bezpieczeństwa związane z epidemią spowodowaną przez COVID-19.

p. Jolanta Rydzewska
Czytaj więcej o: Spotkanie z policjantem
Powiększ zdjęcie
22 października 2020

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października, już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia, którego celem jest przypomnienie tabliczki po wakacjach, doskonalenie szybkiego rachowania oraz propagowanie nauki przez zabawę. 

Święto zorganizowały: Joanna Zaręba i Maria Pekałowska.
Czytaj więcej o: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Powiększ zdjęcie
21 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole bardzo ważne święto – Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele otrzymali zdrowe upominki oraz życzenia płynące prosto z serca każdego ucznia. 

Opiekun SU p. Ewelina Kłusek
Czytaj więcej o: Dzień Edukacji Narodowej