Wycieczka do Helenowa

7 czerwca 2019

W dniu 05.06.2019 r. odbyła się wycieczka do Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”, gdzie odbywał się wielki festyn z okazji Dnia Dziecka.

Nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w licznych konkursach, quizach, grach ruchowych i terenowych, tańczyły, skakały, puszczały gigantyczne bańki mydlane. Na scenie występowali młodzi wokaliści min. in Sylwia Lipka oraz nieco starsze zespoły np. zespół Frynie, zespół Relax oraz wiele innych.

Na rozległym terenie ośrodka dzieci mogły korzystać z zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach, rysować, malować, wykonywać rozmaite prace plastyczne, ale także, dzięki akcji Fundacji Tesco „Zdrowo jeść, by rosnąć w siłę”, zapoznać się z zasadami zdrowego odżywiania. Powodzeniem cieszyła się jazda terenowymi Jeepami, motocyklami, loteria fantowa. Było mnóstwo dobrej zabawy i ciekawe nagrody.

Autor: p. Małgorzata Kalata