Charytatywny Kiermasz Książki Przeczytanej

26 marca 2019

W dniach 21, 22 marca odbył się Charytatywny Kiermasz Książki Przeczytanej. Przed kiermaszem wolontariuszki z klasy Vc ogłosiły zbiórkę i zebrały przeczytane książki od uczniów i nauczycieli z naszej szkoły, by dać im drugie życie.

Uczniowie klas starszych przygotowali zakładki do książek. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zebrano wiele ciekawych książek i pięknych zakładek, które później można było kupić na kiermaszu. Uczniowie chętnie kupowali książki i zakładki, udowadniając, iż nasza młodzież lubi czytać. Pozyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. Akcja została przeprowadzona pod kierunkiem Pani Joanny Sokołowskiej i Pani Urszuli Sienickiej. Dziękujemy za duże zainteresowanie akcją.