Jasełka bożonarodzeniowe

22 grudnia 2022

Dnia 20.12.2022 r. w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe pod tytułem: „Opowieść gwiazdki”. Zostały one przygotowane przez uczniów kl. 3a i 3b razem z wychowawczyniami panią Izabelą Krawczyk i panią Beatą Starzyńską oraz panią Agatą Kukla. Była to opowieść o Bożym Narodzeniu przeplatana wzruszającymi pastorałkami i kolędami. Mogliśmy także zobaczyć piękne tańce w wykonaniu naszych uczniów, a wymowna sceneria dopełniła reszty. Publiczność wynagrodziła „małych aktorów” gromkimi brawami.

Na zakończenie pani dyrektor Marta Jasionek złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Te przepiękna jasełka wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój, a na kolejne czekamy z niecierpliwością przez następny rok.

Autor: p. Beata Starzyńska