Najpiękniejsza palma wielkanocna

22 marca 2018
W dniu 22 marca 2018 roku, w kl. Ic odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Tematem zajęć było wykonanie palmy wielkanocnej na gminny konkurs ,, Najpiękniejsza palma wielkanocna - 2018". Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby min: kwiatki i trawę z bibuły.

Wśród materiałów znalazły się także gałązki bazi, tui oraz bukszpanu. Nie brakowało pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, świetnie się bawiąc. Efekt naszej pracy był dla wszystkich zaskakujący i przede wszystkim piękny. Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc p. S. Antoniak, p. A. Nozderka, p. U. Kun, p. K. Choińskiej, p. S. Kozikowskiej , p. K. Wyszogrodzkiej, p. W. Wujek.

A teraz  czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

Autor: Agata Kukla