Lekcja koleżeńska

16 marca 2018

Dnia 28 lutego 2018r. w ramach samokształcenia nauczycieli odbyła się lekcja koleżeńska przeprowadzona przez p. Agatę Kukla w klasie Ic. Na zajęcia zaproszona została p. Dyrektor Marta Jasionek oraz koleżanki z edukacji wczesnoszkolnej.

Celem lekcji było uświadomienie uczniom potrzeby jedzenia owoców i warzyw bogatych w witaminy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zajęcia prowadzone były metodami aktywizującymi, bowiem pozwalają one angażować do pracy wszystkich uczniów. Ponadto wykorzystana była metoda TIK, która jest nieodłączną  formą naszej codziennej  pracy.

Kontynuacją przeprowadzonych zajęć, było wykonanie i degustacja sałatki owocowej. Dzieci nauczyły się, jak smacznie i zdrowo można się odżywiać.

Autor: Agata Kukla