Dzień Kobiet w naszej szkole

9 marca 2018

W dniu 8 marca każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Nasi chłopcy, odświętnie ubrani i pod obowiązkową muchą i krawatem, nie zapomnieli o wspaniałym Dniu Kobiet i już od samego rana składali życzenia swoim nauczycielkom  i koleżankom i wręczali im kwiaty i drobne upominki.

Nieco więksi panowie również życzą wszystkim Paniom (tym większym i tym nieco mniejszym) wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach!

Uczniowie klasy 6b przygotowali na tą okazję apel dla wszystkich Pań.  Aktorzy byli nieco stremowani, ale bardzo przejęci faktem, że to im przypadł w udziale występ z okazji tak ważnego święta. Na zakończenie apelu pan dyrektor Marcin Wojciechowski złożył życzenia wszystkim Paniom.

Apel był również doskonałą okazją, aby nagrodzić zwycięzców konkursów geograficznych, które ostatnio odbyły się w naszej szkole. Dyrektor Szkoły Marta Jasionek i pani Agata Rostkowska wręczyły dyplomy i nagrody, wyróżnionym ucznom.