Mikołajki kl. Ia

15 grudnia 2019

Uczniowie kl. Ia wraz z opiekunami przeżyli wspaniałe chwile na wycieczce w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym. Uczestnicy brali udział w dwugodzinnej Wielkiej Wyprawie Elfów, która była uatrakcyjniona wieloma konkursami, przygodami.

Elfy na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzili dzieci po zakamarkach Wielkiej Fabryki. Nie zabrakło punktów edukacyjnych, atrakcji pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki.

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzili łącznie  10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu dziecku płytę z muzyką Elfów.

To był wspaniały dzień w świątecznej scenerii.

Autor: Wychowawca klasy Ia -Teresa Żach