Konkurs profilaktyczny "Żyję zdrowo - bo nie ulegam nałogom"

29 listopada 2019

W dniach od 25 do 29 listopada 2019 roku w naszej szkole przeprowadzono konkurs profilaktyczny "Żyję zdrowo - bo nie ulegam nałogom". Konkurs zorganizowany jest przez Wójta Gminy Małkinia Górna, celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia oraz zaangażowanie dzieci i młodzieży do działań profilaktycznych.

W klasach I – VIII zostały przeprowadzone pogadanki profilaktyczne na temat uzależnień. Pogadanki przeprowadziły : pani Jolanta Rydzewska – pedagog szkolny, pani Ewa Perzanowska – pedagog szkolny.

2.   Uczniowie przygotowali gazetki profilaktyczne  na korytarzu klas I-III i klas IV-VIII.

3.   Uczniowie wykonali  prace konkursowe pod opieką rodziców, wychowawców klas I-III, nauczycieli plastyki, techniki i pedagogów w klasach VIII.

W pogadance profilaktycznej wzięli  udział wszyscy uczniowie szkoły, a  prace konkursowe wykonało 324 uczniów.

Autor: Jolanta Rydzewska, Ewa Perzanowska