Spotkanie klasowe

25 stycznia 2019

Dnia 24.01.2019r uczniowie i wychowawca klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, zorganizowali pożegnanie kolegi ze swojej klasy, który przenosi się do innej szkoły. Około godziny 14 cała klasa wraz z wychowawcą udali się do pizzeri ,,Voyage’’ w Małkini Górnej, aby spędzić miło czas z klasą i odchodzącym kolegą.

Po zamówieniu i zjedzeniu pizzy dla kolegi czekała niespodzianka, od wychowawcy dostał piłkę z naszymi podpisami a od nas koszulkę z jego imieniem. Klasa i wychowawca również dostali drobny upominek od kolegi w formie smacznego tortu. Cała klasa spędziła miło czas, robione były zdjęcia, wspominane były dobre i zabawne chwile. Po miłym spędzeniu czasu nadszedł czas na pożegnanie, przez które uroniło się kilka łez. Cała klasa i wychowawca nie zapomną kolegi z klasy.

Autor: Wychowawca Adam Koch