Dzień Kubusia Puchatka

22 stycznia 2019

Kubuś Puchatek, sympatyczny bohater powieści Aleksandra Milne'a, mimo upływu lat, wciąż należy do najpopularniejszych misiów. Choć trochę niezdarny i - jak sam mówi - jest misiem o małym rozumku, kochają go miliony dzieci na całym świecie.

We wtorek, 22.01.2018r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili właśnie Dzień Kubusia Puchatka. Dzieciaki przyniosły maskotki oraz wysłuchały fragmentu książki o Kubusiu, którą przeczytała pani dyrektor Marta Jasionek oraz v-ce dyrektorzy: p. Mieczysława Porucznik i p. Marcin Wojciechowski. Następnie odbyła się projekcja filmu pt.”Puchatkowego Nowego Roku”, w którym mieszkańcy Stumilowego Lasu złożyli noworoczne obietnice zmieniające ich przyzwyczajenia. Puchatek pokazał, jak ważna jest przyjaźń, lojalność i... miodek.

Autor: p. Edyta Przesmycka