Projekt eTwinning

11 grudnia 2018

Realizacją projektu poprzez eTwinning zajęły się panie: E. Przesmycka i G. Długoborska., które od września do listopada 2018r. realizowały projekt pt. „Tydzień dla Niepodległej”. Projekt realizowany był na terenie całej Polski. Do współpracy zaproszono również szkoły polskie działające poza granicami kraju.

Ostatecznie w projekcie wzięło udział 62 nauczycieli oraz ok. 1300 uczniów. Wszystkie przedsięwzięcia związane były z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzięki realizacji projektu uczniowie upamiętnili setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, kształtowali świadomości patriotyczne i obywatelskie, rozwijali i wzmacniali poczucie tożsamości narodowej oraz poznali nowe metody i formy pracy. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

Trop 1 Kierunek Niepodległość

TROP 2 Spotkanie z historią